ŞUBE HİZMET BİNAMIZ VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA ANKET
![ŞUBE HİZMET BİNAMIZ VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA ANKET](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/1533_14_40_10.jpg)
Değerli Üyemiz,
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Marmara Bölge Şubesi 4. Dönem faaliyetleri ile Şube hizmet binamızın yeri hakkında düzenlediğimiz anketimiz ekli dosyada bilgilerinize sunulmuştur. Anketi doldurarak şubemize e-posta veya faks ile iletmeniz yeni dönem faaliyetlerimizin planlaması açısından önemlidir.
Saygılarımızla.
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası
Marmara Bölge Şube Yönetim Kurulu a.
Tuğba YAMAN
Yazman Üye
Dosyalar
Okunma Sayısı: 1309