ŞUBEMİZDE ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
![ŞUBEMİZDE ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/14717_17_05_43.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubemizde 07.03.2020 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi GıdaMO İstanbul Öğrenci Temsilcileri toplantımız geniş katılımlı olarak yapılmıştır.
Toplantı notlarına ilişkin; Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Rektör Yardımcısını ziyaret etme ve 27 Mart Dünya Su Günü için Yıldız Teknik Üniversitesi`nde bir etkinlik yapılması ve oda tanıtımı önerileri değerlendirilmiştir.
Okunma Sayısı: 178