TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

TARIM VE GIDA POLİTİKALARI PANELİ`Nİ GERÇEKLEŞTİRDİK

TARIM VE GIDA POLİTİKALARI PANELİ`Nİ GERÇEKLEŞTİRDİK
MERKEZ
Yayına Giriş: 20.03.2015 Son Güncelleme: 20.03.2015

Odamız, Kimya Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası ve Tüketici Hakları Derneği, tarafından Tüketici Hakları Haftası nedeniyle ortaklaşa olarak düzenlenen "Tarım ve Gıda Politikaları Paneli", 20 Mart 2015 Cuma günü Türk Hukuk Kurumu Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Panelin açılışında Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan ÇAKAR ve düzenleyici üç oda adına Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özden GÜNGÖR birer konuşma yaptılar. "Sağlıklı, Yeterli ve Dengeli Beslenebiliyor muyuz?" ve "Dünyada ve Türkiye`de Gıda Politikaları" olmak üzere İki oturum halinde gerçekleştirilen Panel‘de Odamızın önceki dönem başkanı Petek ATAMAN‘ın yönettiği "Dünyada ve Türkiye`de Gıda Politikaları" başlıklı ikinci oturumda Dr. Mehmet BİNGÖL de Odamızı temsilen bir sunum yaptı.  

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf SONGÜL, Sayman Üyemiz Murat ŞANLI, Yazman Üyemiz Pınar ÜNAL ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyemiz Kemal Zeki TAYDAŞ‘ın da aralarında bulunduğu kalabalık bir grup tarafından izlenen panel ilgiyle karşılandı.

Okunma Sayısı: 319