TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR
MERKEZ
Yayına Giriş: 28.03.2016 Son Güncelleme: 28.03.2016

Değerli meslektaşlarımız, 


2016 yılında 20 yılını geride bıraktığımız odamızın, 11. Olağan Genel kurulunu tamamlamış ve yeni yönetim kurulu olarak göreve başlamış bulunmaktayız.

Öncelikle Genel kurula katılım sağlayan, sürecin demokratik bir olgunluk içinde geçmesinde katkı koyan ve emeği geçen bütün meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ülke olarak zor dönemden geçtiğimiz bu dönemde gıda mühendisleri olarak her zamankinden daha fazla birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hareket etmeye ihtiyacımız vardır.

11. Yönetim Kurulu olarak tüm şube ve temsilciliklerimizle dayanışma içinde birlikteliğimizi artırmanın mesleki dayanışmayı en üst düzeyde tutmanın gerekliliğine inanıyoruz. Ülkemizde gıda güvenliğinde yaşanan sorunlara çözüm geliştirilmesi ve gıda mühendislerinin sorunlarının aşılmasında gerek kamu gerek özel sektörle işbirliği içerisinde politikalar üretilmesine çaba gösterileceğinin bilinmesini isteriz.

Yönetim kurulu olarak bu çerçevede sizlerle birlikte yol alacağımızı, bu süreçte sizlerin de desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyor ve umuyoruz.

Yeni dönemin ülkemiz, mesleğimiz ve tüm meslektaşlarımız için başarılı geçmesini dileriz.

11. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 483