TMMOB BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISINA KATILDIK
![TMMOB BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISINA KATILDIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/7967_12_16_06.jpg)
44. Dönem Bilirkişilik Çalışma Grubu ilk toplantısını 6 Ekim 2016 tarihinde TMMOB‘de saat 18.00‘de gerçekleştirdi. Toplantıya Odamız adına Yönetim Kurulu Üyemiz Eren KAYA katıldı.
Toplantıda; Çalışma Grubu Başkanı Leman ARDOĞAN, Başkan Vekili Timur Batur BİLİNÇ, Raportör Şenay GÜNEŞ seçildi. Çalışma Grubunun bir sonraki toplantısı 2 Kasım 2016 tarihinde 18.30‘de gerçekleştirilecek.
Okunma Sayısı: 257