TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

📢TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI BURSA ŞUBE 9. OLAĞAN GENEL KURUL VE DELEGE SEÇİM LİSTELERİ ASKI SÜRELERİ DUYURUSU..!

📢TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI BURSA ŞUBE 9. OLAĞAN GENEL KURUL VE DELEGE SEÇİM LİSTELERİ ASKI SÜRELERİ DUYURUSU..!
BURSA
Yayına Giriş: 04.01.2024 Son Güncelleme: 04.01.2024

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası 15. Olağan Genel Kurul sürecinde;  Bursa  Şubemizin 9. Olağan Genel Kurulu ve Genel Merkez Delege Seçimi;  Çoğunluklu olarak  13-14 Ocak 2024,  Çoğunluksuz olarak 20-21 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.   

Bursa Şube  Genel Kurulunda ve Genel Merkez Genel Kuruluna katılacak Bursa ili Delegelerinin seçiminde oy kullanacak üye listeleri aşağıdaki tarihlerde ve adreste üç gün süreyle askıya çıkacaktır. Bu süre içerisinde seçmen listelerinin kontrol edilmesi, herhangi bir yanlışlık varsa itirazların şube aracılığı ile ya da doğrudan Nilüfer İlçe Seçim Kuruluna yapılması gerekmektedir. 

Genel Merkez Genel Kuruluna katılacak Balıkesir, Bilecik, Çanakkale ve Yalova  illeri Delegelerinin seçiminde oy  kullanacak üye listeleri aşağıdaki tarihlerde ve adreste üç gün süreyle askıya çıkacaktır. Bu süre içerisinde seçmen listelerinin kontrol edilmesi, herhangi bir yanlışlık varsa itirazların şube aracılığı ile ya da doğrudan Nilüfer İlçe Seçim Kuruluna yapılması gerekmektedir.  

ÖNEMLİ UYARI :  Listede T.C. Kimlik numarası yer almayan üyeler için, İlçe Seçim Kurulu tarafından oy kullanamaz şerhi düşülmüştür. Bu üyelerimizin askı süresi içerisinde ıslak imzalı dilekçe ve kimlik fotokopisi ile itirazlarını şube aracılığı ya da doğrudan Nilüfer İlçe Seçim Kuruluna yapmaları halinde şerh kaldırılarak oy kullanmaları sağlanacaktır.  
 

Askı Süresi  : 07-08-09 Ocak 2024 (Pazar-Pazartesi-Salı)
Saat             : 08.00 - 17.00
Yer               : TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi
Adres           : Odunluk Mah. Akademi Cad. Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi (BAOB) Kat:3 Nilüfer-BURSA
Telefon        : 0224 4534741 – 0542 4586257Saygılarımızla
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası
Bursa Şube Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 141