TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

TMMOB GIDAMO 1 KAR FESTİVALİ

TMMOB GIDAMO 1 KAR FESTİVALİ
MERKEZ
Yayına Giriş: 14.03.2012 Son Güncelleme: 14.03.2012

10 Mart 2012 tarihinde, SDÜ Öğrenci Temsilciliği tarafından Isparta‘da Davraz Kayak Merkezinde "TMMOB GIDAMO 1. KAR FESTİVALİ" i düzenlendi. Festivale  Süleyman Demirel Üniversitesi, Ankara  Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, ODTÜ,  Ege Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve Çanakkale Üniversitesi Öğrenci temsilciliklerinin yanı sıra Ege Bölge Şube Yönetim Kurulu üyeleri,  Antalya Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Öğrenci Temsilcilikleri Koordinasyon kurulu üyelerinden oluşan  toplam 140 kişi katıldı.

Farklı illerden gelen konukların karşılanıp kahvaltılarını yapmasının ardından 2635 metrelik Davraz‘a hareket edildi. Burada ilk olarak telesiyej ile dağın yüksek kısımlarına çıkılarak Eğirdir Gölü manzaralı eşsiz güzellikler seyredildi. Ardından yapılan sucuk mangal, ve canlı müzik eşliğinde çiğköfte keyfinin yanı sıra kayak, snowboard ve bot gibi eğlencelerle katılanlar yıllarca unutamayacakları keyifli anlar yaşadılar.

Davraz‘ın ardından kalan temsilcilikler ile akşam eğlencesi yapıldı.

2 hafta gibi kısa bir sürede gelişen ve coşkulu bir şekilde sonuçlanan bu güzel etkinlikte farklı illerdeki temsilciliklerimizden gelen 140 öğrenci bol bol kaynaşma fırsatı buldular.

Odamızın örgütlülük mücadelesine çok önemli bir katkıda bulunmuş olan "TMMOB GIDAMO 1. KAR FESTİVALİ" diğer sayısız oda etkinliği gibi gelenekselleşmesi hedeflenmektedir. 

 

Okunma Sayısı: 807