ULUSLARARASI KATILIMLI 1 ULUSAL PROBİYOTİK PREBİYOTİK VE FONKSİYONEL GIDALAR KONGRESİ`NE KATILDIK
![ULUSLARARASI KATILIMLI 1 ULUSAL PROBİYOTİK PREBİYOTİK VE FONKSİYONEL GIDALAR KONGRESİ`NE KATILDIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/2926_18_44_57.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Serdar Alp SUBAŞI, Probiyotik Prebiyotik Derneği tarafından 11-13 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya‘da gerçekleştirilen 1. Ulusal Probiyotik Prebiyotik ve Fonksiyonel Gıdalar Kongresi‘ne katıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN kongrede bir açılış konuşması yaptı.
Okunma Sayısı: 974