TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

ÜYE BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYINIZ

ÜYE BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYINIZ
BURSA
Yayına Giriş: 12.04.2018 Son Güncelleme: 12.04.2018

Değerli Üyemiz,

Odamızın, 24.09.2006 tarihinde 26299 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Ana Yönetmeliği‘nde "Üyelerin Görev ve Sorumluluğu" başlığı altında Madde 10 (f) bendinde "Oluşacak her türlü hukuki sorumluluğun üyeye ait olması kaydıyla, adres değişikliklerini, bir ay içinde Odaya bildirmesi gerekir." denilmektedir.

Bildiğiniz gibi, Odamız gücünü üyelerinden alan kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Mesleğe ilişkin kuralların uygulanması ve ülke çapında yaygınlaştırılmasına katkı yapabilmesi, mesleğimizi gereği gibi etkin bir biçimde temsil etmesi, hak ettiği değer ve itibarı görmesi ve mesleki alanda haksız rekabetin önlenebilmesi için siz üyelerimizin katkısı şarttır.

Odamızın önümüzdeki dönemde yapmayı planladığı çeşitli sosyal etkinliklerden, eğitimlerden, kongre ve sempozyumlardan, mesleğimiz ve meslektaşlarımız için attığımız adımlardan haberdar olabilmeniz ve anket çalışmalarımıza katkı verebilmeniz için iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Bu kapsamda iletişim bilgilerinizi (telefon, e-posta, adres vb.) değiştirmişseniz, Odamızın web sayfasından http://www.gidamo.org.tr/uyegiris.php bağlantısı ile üye girişi yaparak veya genel merkez ve şubelerimizi arayarak bilgilerinizi kontrol etmenizi, eksik olan bilgilerinizi en kısa sürede tamamlamanızı ve yanlış olanları güncellemenizi bekliyoruz.

 

Bilgilerinize önemle sunarız.

Saygılarımızla

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası
Bursa Şube Yönetim Kurulu

 


 

Okunma Sayısı: 304