YILMAZ GIDA CANPETEK BALLARI FİRMASI ZİYARETİ
![YILMAZ GIDA CANPETEK BALLARI FİRMASI ZİYARETİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15595_17_09_25.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanımız Sn. İsa TAHTA, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Volkan SEVİNÇ ile Yılmaz Gıda Canpetek Balları sahibi Sn. Can YILMAZ ve meslektaşımız Elif UYSAL`ı ziyaret ettik. (13 Ekim 2020 Salı)
Görüşmemizde, Bal üzerine eğitim, seminer ve panel programlarının planlanmasına, ortak çalışmalarla meslektaşlarımıza yararlı bilgilerin ulaştırılması amaçlanmıştır.
Sn. Can YILMAZ ve Sn. Elif UYSAL`a göstermiş oldukları samimiyet ve misafirperverlik için çok teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 221