YILSONU DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI YAPTIK
![YILSONU DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI YAPTIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/3947_12_58_50.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Komisyon başkan ve üyeleri ile aile ve çocuklarından oluşan organizasyon, 17 Kasım 2013 tarihinde Yıl Sonu Dönem Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdik.15-17 Kasım 2013 tarihlerinde Gaziosmanpaşa Belediyesi‘ne ait Gümüşyaka Eğitim Kampında Silver Spa Otel‘de ulaşım-konaklama-yemek gibi imkanlarda dahil olmak üzere ücretsiz olarak bu imkanı sağlayan Gaziosmanpaşa Belediyesi‘ne TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu olarak teşekürlerimizi sunarız.
Okunma Sayısı: 328